Mistrovství České republiky v basketu U14

V letošní sezoně 2018/2019 děvčata vybojovala postup na Mistrovství ČR  kategorie U14. Celé soutěže se zúčastnilo cca 80 družstev z celé republiky. Na mistrovství postoupilo 8 nejlepších. Konečné umístění na 5. místě bylo naším velkým úspěchem, protože družstva, kterým jsme konkurovali, jsou plně finančně zabezpečována ze státního rozpočtu a mají kompletní vybavení svých sportovišť včetně regenerace. K medaili nám chyběl krůček.

Mezinárodní turnaj Berlín 19. – 22. 4. 2019

Jako přípravu na Mistrovství ČR hráčky absolvovaly mezinárodní turnaj v Berlíně, aby si zahrály všechny. Hráli jsme kategorii 14 a 15 let. Obě kategorie jsme vyhráli a získali zlaté medaile a pohár FIBA.

Těmito sportovními výkony a výsledky jsme úspěšně reprezentovali Prahu 20  Horní Počernice a Sokol HP.  Všem děvčatům patří dík a uznání za velikou bojovnost  po celou ligovou soutěž.

Děkujeme všem za podporu, kteří se na tomto úspěchu podíleli.