O putovní vázu Horních Počernic

V červnu pořádal náš oddíl již 49. ročník závodu O putovní vázu“. Do hlavního závodu se započítává družstvo složené ze tří závodnic, které závodí v kategoriích: mladší žákyně, starší žákyně, juniorky a ženy.

sport_gymnastika_vsechna-devcata-s-pani-starostkou-h-moravcovou-a-predsedou-tj-ing-j-juklem

Naše družstvo ve složení: Barbora Bakusová (7. místo v kategorii mladších žákyň), Emílie Zervanová (vítězka starších žákyň) a Lucie Zahradníčková (2. místo v kategorii juniorek a žen) si vybojovalo stříbrné medaile.

V jednotlivkyních si na stříbrný stupínek vyskočila Laura Bohatová ve starších žákyních, na bronzový stupínek dosáhla Jana Zahradníčková v juniorkách a ženách.

V kategorii MIMI – mezi nejmladšími závodnicemi, se na pěkném  4. místě umístila Eliška Kurfürstová.

Z celkového počtu 109 závodnic bylo 30 našich svěřenkyň. Odpoledního 33. ročníku Veterániády se bohužel nezúčastnila žádná naše závodnice. Kategorii B vyhrála Ludmila Oravcová z Trutnova, Kategorii A El-Khairy Samira z Moravské Ostravy.