Sedm medailí pro gymnastky

V sobotu 27. 4. pořádal TJ Sokol Bedřichov – Jihlava již 23. ročník Bedřichovského ježka, kterého se naše gymnastky pravidelně zúčastňují. I v letošním roce byly velmi úspěšné, přivezly dvě zlaté – Anežka Matějčková a Lucie Zahradníčková, dvě stříbrné – Laura Bohatová a Viktorie Brožová a jednu bronzovou medaili – Valentýnka Přikrylová.

sport_gymnastikapardubice

V neděli 28. 4. uspořádal náš oddíl pro Pražský gymnastický svaz jako každoročně Oblastní přebor Prahy. V nejmladší kategorii si naše Lucie Němcová vyskočila na nejvyšší stupínek, hezké 4. místo vybojovala Kateřina Davidová. Ve výkonnostním stupni jedna byla Natálie Bišická také čtvrtá. Ve VS2A pěknou pátou příčku obsadila Eliška Kurfürstová a ve VS2B vyhrála Lucie Zahradníčková před Laurou Česnekovou.

sport_gymnastikabedrichov

V sobotu 4. května se konal  44. ročník Memoriálu Jana Hampla, který organizuje TJ Lokomotiva Pardubice. I odsud si ve II. lize juniorek přivezla  Julie Ohanková  bronzovou medaili.

Děvčatům i trenérům a trenérkám gratulujeme!

Za oddíl: Lenka Barešová