Top Tennis od září v novém areálu Xaverov

Top Tennis od září v novém areálu Xaverov

Tenisová škola, kterou jste si zvykli navštěvovat v areálu Tenisového klubu Horní Počernice (Otovická 2865/109), po 7 letech zdejšího úspěšného působení uvolnila místo novým aktivitám klubu a přestěhovala se do nového areálu na Xaverově. Máme zde k dispozici kurty se zrekonstruovaným povrchem, umělý koberec a nafukovací dvouhalu. Klub disponuje zázemím šaten se sprchami. Areál je otevřen denně od 8.00 do 22.00 hodin. Kurty si můžete rezervovat on-line a občerstvit se v místní restauraci.  

sport_tenisova-akademie2

Tým našich trenérů tvoří již 10 let stabilní jádro pěti profesionálů a nyní jsme přibrali novou posilu – Vendulu Žovincovou, kterou láska a zapálení pro tenis vynesly až na pozici mistryně republiky a věříme, že mnohé ze svých zkušeností předá našim žákům. O kvalitě naší dosavadní práce vypovídají především úspěchy hráčů. Pochlubit se můžeme například vítězstvím starších žáků Lukáše Havrlanda a Matěje Luhana na celostátních turnajích ve čtyřhře na TJ Spoje Praha a Tempo Praha. Naše mladá naděje Barbora Bidzilia přivezla trofej z vítězné čtyřhry ze Sokola Králův Dvůr. Gratulujeme!

 

Všechny poskytované služby naší tenisové školy budou v nových prostorách pokračovat. Od 2. září se opět naplno rozeběhne školička pro nejmenší začátečníky, komplexní péče o závodní hráče, kondiční tréninky, mentální příprava, sport-terapeutické skupiny pod vedením profesionálního psychoterapeuta, life kouče a sportovního trenéra, cvičení pro dospělé s TRX.

sport_tenisova-akademie

Rádi sportujete?

Baví vás poměřovat své síly s ostatními? Poznávat sami sebe skrze pohyb? Přijďte si i s dětmi vyzkoušet, jak u nás probíhají tréninky a zda by vás tenis bavil. Na Dnech otevřených dveří se seznámíte s trenéry a dozvíte se více informací o zápisu do naší tenisové školy. Kdy a kde se na vás těšíme? 6. a 12. září 2019 od 18.00 hod. v Horních Počernicích na kurtech areálu Xaverov (Božanovská 2098). Můžete se s námi přijít seznámit také na kurtech v jiných lokalitách a to 10. 9. 2019 od 16.00 hod. na kurtech v Zelenči (Bezručova 515) – za špatného počasí se schováme do haly a 16. 9. 2019 od 16.00 do 17.00 hod. na kurtech v Kolodějích (ulice V Lipách) – za špatného počasí se schováme do haly.

 

Aktuální informace naleznete na: www.toptennis.cz.
V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 733 174 924 nebo na e-mailu: info@toptennis.cz.

Těšíme se na setkání s vámi.

Za Top Tennis Xaverov: Růžena Krtková

Prev V RÁMCI OPRAVY D11 PROBĚHNE DOPRAVNÍ OMEZENÍ
Next Veletrh sociálních služeb