Březen v DDM

Březen v DDM

Co nás čeká v březnu? 

Každý měsíc pro vás připravujeme nějaké dílničky, na kterých si můžete něco vyrobit a ani březen nebude výjimkou. Blíží se Velikonoce, a proto jsme se rozhodli jim jednu dílnu věnovat. V sobotu 26. 3. (10.00 – 14.00 hod.) můžete přijít na dílnu šití, kde společně budeme šít právě na téma Velikonoc. Pokud budete chtít, můžete si ušít i novou nákupní tašku podle vašich představ a stylu. Ve stejný den bude ve 14.00 hod. začínat papírová dílna, na které si vyrobíme deník nebo album. S pomocí barev ve spreji, past, šablon, razítek a rýžového papíru si vytvoříme pevné desky a vnitřní listy. Přijďte si hravou formou vyrobit zajímavý deník či album, ovšem nezapomeňte na pracovní tričko! Obě dílny jsou vhodné pro děti od 8 let, horní hranice není. Přihlásit se můžete prostřednictvím našich webových stránek: ddm-hp.cz. Už se na vás těšíme!

Letní tábory

I letos v létě máme naplánováno spoustu táborů, tak pojeďte s námi!

  1. 7. – 9. 7. – Všeobecný tábor, Písečné
  2. 7. – 16. 7. – Taneční tábor, Jiřetín pod Jedlovou
  3. 7. – 24. 7. – Výtvarný tábor, Písečné
  4. 7. – 31. 7. – Střelecký tábor, Písečné
  5. 7. – 6. 8. – Sportovní tábor, Holany u České Lípy
  6. 8. – 27. 8. – Divadelně-filmový tábor, Písečné

 

 

Velikonoční dílničky

Velikonoce jsou za dveřmi, a proto máme připravené velikonoční dílničky, kde si budete moci vytvořit nejen ozdoby do vašeho domova. Můžete se těšit na drátenické dílničky, zdobení keramického ptáčka, pletení a vázání všeho druhu. Nebude chybět ani tradiční zdobení vajíček pomocí vosku, mramorování a dalších technik. Ovšem nezapomeňte si přinést vyfouknutá vajíčka! V rámci velikonočních dílniček v DDM si budete moci ozdobit velikonoční kraslici, kterou pak můžete ozdobit velikonoční strom na Chvalské tvrzi.

Budete mít také možnost zasadit si osení a ozdobit ho podle vašich představ. Přijďte si 2. 4. od 9.00 něco vytvořit a naladit se na velikonoční náladu! Těšíme se na vás!

Volnočasový klub prádelna

Klub je prostorem, kam děti mohou přijít, aby vyplnily přebytečný čas před jejich kroužkem nebo jen strávily příjemné chvíle se svými přáteli. Děti se mohou těšit nejen na stolní tenis, fotbálek, ale i na Xbox s trenažerem na řízení auta. Své si zde určitě najdou i ti, ve kterých dřímá umělec, jelikož zde nechybí ani prostor pro výtvarné dílny. Samozřejmostí je také knihovna pro milovníky knih, kteří rádi zažívají různá dobrodružství se svými oblíbenými hrdiny. Děti mají také k dispozici i notebooky, na kterých si mohou vypracovat prezentace nebo domácí úkoly.

Chceme, aby se děti do klubu pokaždé těšily, proto připravujeme také tematické dny nebo turnaje ve stolním tenise či stolním fotbálku!

Odchody a příchody dětí se čipují. Čip se dá zakoupit za vratnou zálohu 200 Kč, nabití čipu je za 1 000 Kč. Z této částky se poté za každých 30 minut, které vaše dítě stráví v klubu, odečte 5 Kč.

Stále máme pár volných míst, tak neváhejte s přihlašováním!

Prev Strašidelná noc na Chvalském zámku – myši, pavouci a havěť všeho druhu
Next Potřebujete právníka? Praha 20 nabízí bezplatné právní poradenství