4. BŘEZNA 2019 U NÁS OTEVÍRÁ PRODEJNU LIDL

4. BŘEZNA 2019 U NÁS OTEVÍRÁ PRODEJNU LIDL

V pondělí 4. března otevírá Lidl v Praze – Horních Počernicích – Náchodská 116 novou prodejnu. Počet svých prodejen v hlavním městě tím navýší na 31. Zákazníci ji najdou ve stávající zástavbě v blízkosti autobusové zastávky Na Kovárně. Na nakupující a zaměstnance čeká řada novinek a speciální akce.

Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří Mateřskou školu U Rybníčku.

Prodejna je vybavena vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo. Zákazníci jistě uvítají také rozsáhlý úsek čerstvých potravin. K dispozici budou mít velký výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Ke snadnější orientaci zákazníků poslouží 3D grafické nápisy, vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru. „Novinkou je také WiFi připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplňuje mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Zákazníci budou moci využívat také prostorné parkoviště před prodejnou.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Týden po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu.

První otevírací den je spojen s podporou pro místní Mateřskou školu U Rybníčku. Z každého nákupu nad 300 korun uskutečněného v tento den společnost Lidl daruje částku 50 Kč. Finance budou využity na nákup vybavení pro děti.

 

Více informací naleznete na:

www.lidl.cz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika                                                      

 

 

Prev Praha se stala již naším domovem
Next Lízinka, světová premiéra hry Pavla Kohouta v Divadle Horní Počernice