41. rybářské závody

41. rybářské závody

Naše místní organizace uspořádala závody v plavané, tedy v lovu ryb se splávkem na Koupališti.

V sedm hodin se v klubovně sešlo třináct dětí. Po zapsání a společném přivítání všech zúčastněných jsme se od vyhřáté klubovny přesunuli k rybníku.

Děti si připravily své udice, nástrahy, krmení a v osm hodin už měly všechny děti nahozeno. Počasí se opravdu vydařilo a nefoukal ani vítr, který dokáže při plavané pořádně potrápit. Rybám se ale vůbec nechtělo na břeh a úlovky byly spíše sporadické. Nakonec ulovilo ryby pouze pět dětí. V podstatě absolutní vítězkou se stala Adéla Kupcová s ulovenými čtrnácti rybami. Nejen že vybojovala a obhájila první místo z jarních závodů, ale odnesla si zaslouženě i všechny zvláštní ceny za první rybu, nejmenší rybu, největší rybu a tím pádem i za nejlepší rybářku závodu. Druhý se umístil Václav Stejskal, který ulovil devět ryb a třetí se umístila nadějná mladá rybářka Adriana Stejskalová. Holky to tedy klukům opět nandaly. Všichni obdrželi diplomy, poháry a spoustu krásných cen

od naší organizace a kolegů Franty Svobody a Jaromíra Forejta.

Poděkování ale patří především všem členům výboru, kteří se podíleli na organizaci závodu a na zajištění občerstvení před, během i po závodě.

Přejeme všem hezký a klidný konec roku a těšíme se zase na jaře u vody.

 

Za výbor MO: Martin Pachta

Prev Štědrý den na zámku
Next NOVOROČNÍ BĚH HORNÍMI POČERNICEMI