Adaptační kurz ve Střelských Hošticích

Adaptační kurz ve Střelských Hošticích

V týdnu 12. 9. – 16. 9. 2022 jsme vyjeli my, třída 1. A našeho gymnázia, společně s 1. B na adaptační kurz. Ten se konal ve Střelských Hošticích v Jihočeském kraji.

V pěti dnech pobytu jsme si užili sportovní aktivity, turnaje v ping pongu a piškvorkách a různé seznamovací a týmové hry. Vyzkoušeli jsme si spoustu aktivit, které jsme ještě neznali. Dostali jsme příležitost vyzkoušet si i herectví. Na poslední večer jsme ve skupinkách připravili divadelní scénky. U nacvičování i samotných představení jsme si užili hodně legrace. U noční bojovky, která byla tak akorát strašidelná, jsme ve dvojicích zažili kromě zábavy i napětí. Protože počasí se příliš nevydařilo, plánovaný celodenní výlet se změnil v návštěvu místního muzea, kde jsme se seznámili s historií města a životem v minulosti (nejvíce nás zaujal oddíl o vorařském řemesle). Zkrátka každý den byl naplněný aktivitami.

Je pravda, že nám asi více pršelo, než svítilo slunce, ale to nevadilo. I tak jsme si společný týden moc užili. Skamarádili jsme se, dozvěděli jsme se o sobě navzájem hodně věcí a teď si rozumíme a ve třídě je nám fajn.

Prima A

Prev Adopce stromů
Next Hudební festival u sv. Ludmily letos již podeváté