Advent v DDM

Advent v DDM

Nepřestáváme pro vás plánovat a připravovat nejrůznější aktivity. Jejich uskutečnění a průběh musíme však vždy přizpůsobit okamžité situaci. Sledujte proto naše stránky www.ddm-hp.cz, kde naleznete aktuální informace. 

nabízíme:

Kamínky

Pojďte s DDM sbírat a zdobit kamínky, abychom z nich společně vytvořili land-art v podobě dlaždice. Pod ni ukryjeme časovou schránku s vašimi vzkazy budoucím generacím. Navíc od nás získáte odměnu v podobě naší pamětní mince. Po Horních Počernicích jsme rozmístili 10 krabiček s logem DDM. Mapu sběrných míst a další informace naleznete na našich webových stránkách www.ddm-hp.cz. Přidejte se i do naší facebookové skupiny Kamínky DDMHP a sdílejte s námi fotografie svých kamínků!

Po stopách zvířat

Vydejte se s námi po stopách zvířat do parku Houslový klíč v Jizbické ulici. Pro velký úspěch stopované v Xaverovském háji jsme pro vás připravili další trasu, kde na vás čeká opět 10 otázek, tentokrát ze zvířecí říše. Bližší informace na: www.ddm-hp.cz.

Klub anonymních záškoláků

O pomoc s učením můžete stále požádat prostřednictvím společného internetového portálu středisek volného času a domů dětí a mládeže mitkamjit.cz. Navíc portál nabízí celou řadu aktivit, nápadů, návodů i cvičebních lekcí.

Online podpora s připojením

IT pražských domů dětí a mládeže vám i nadále nabízí pomoc s technikou při on-line výuce. Konzultace můžete objednat na adrese: www.pomocskolam.cz

 

V době, kdy chystáme podklady, stále nevíme, zda budeme moci uskutečnit naše zimní akce. Zde je přehled těch, které jsme připravili:

Lyžařské soboty ReBe-LS

Tradiční lednové sobotní výjezdy na lyže a snowboard plánujeme na 9., 16., 23. a 30. 1. První dva termíny jsou určeny přednostně pro začátečníky. Děti se přihlašují na jednotlivé soboty zvlášť.

Vyrazíme buď do Skiareálu Šachty ve Vysokém nad Jizerou, nebo nově do Herlíkovic v Krkonoších.

Lyžařský a snowboardový výcvik

Prázdninový kurz v termínu od 27. 2. do 6. 3. 2021 bychom rádi uskutečnili v krásném penzionu Lenoch v Rokytnici nad Jizerou.

Biatlonový tábor

V termínu jarních prázdnin od 27. 2. do 6. 3. 2021 se můžete těšit na tradiční zimní tábor s biatlonem na Masarykově chatě v Orlických horách. Bližší info V. Horváth na tel.: 608 208 668.

ohlédnutí:

ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Videa s návody na tvoření na každý den v podobě adventního kalendáře pro vás vytvořili společnými silami naši zaměstnanci i účastníci kroužků. Doufáme, že vás kalendář inspiroval k vytvoření adventní a vánoční výzdoby a pomohl vám ukrátit čekání na Ježíška.

Mikuláš v ZOO Chleby

Děkujeme všem, kdo podpořili zvířátka v ZOO Chleby. S vaším přispěním jsme jim odvezli dvě auta plná dobrot. Mikulášská nadílka přinesla velkou radost zvířátkům i zaměstnancům!

Hledáme spolupracovníky!

Přijmeme

trenéra – pedagoga na kroužek florbalu (info: koci.lenka@ddm-hp.cz, tel.: 777 620 696)

pedagoga na kroužek Hrátky s písničkou (info: fejtkova@ddm-hp.cz, tel.: 775 298 814)

pedagoga na kroužek hry na kytaru (info: simecek@ddm-hp.cz)

 

Prev PRODLOUŽENÍ NOUZOVÉHO OPATŘENÍ
Next Týden vědy na Gymnchod: Pohled do zákulisí Jazykové poradny ÚJČ