Akademie umění a kultury pro seniory hlavního města Prahy

Akademie umění a kultury pro seniory hlavního města Prahy

Přihlaste se ke studiu hry na hudební nástroj, zpěv nebo malování. Od září 2021 přijímáme na doplnění stavu studenty se zájmem o studium hudebního a výtvarného oboru.

Ke vzdělávání se mohou přihlásit seniorky a senioři, kteří mají chuť a čas se aktivně věnovat umělecké činnosti na neprofesionální úrovni. Na Akademii se nekonají žádné přijímací zkoušky a jediným kritériem přijetí je zájem o uměleckou činnost pod vedením kvalifikovaných učitelů ZUŠ.

Vzdělávání probíhá formou individuální nebo skupinové výuky rozdělené do pololetních částí (zimních a letních semestrů). V průběhu vzdělávání nejsou studenti hodnoceni a semestry nekončí žádnou zkouškou. Celé studium je pro seniory zdarma.

Vzdělávání se obvykle realizuje jednou za čtrnáct dní (účast ve výuce se zaznamenává do studijního indexu). Účastník studia, který po třech letech splní stanovené podmínky, se stane absolventem Akademie umění a kultury hlavního města Prahy.

Přihlášku ke studiu získáte na webových stránkách školy: www.zus-hp.cz v sekci „Dokumenty“ – přihláška ke studiu v Akademii, nebo v kanceláři ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 1899/30. Vyplněnou přihlášku můžete doručit na adresu školy, nebo na e-mail: akademie@zus-hp.cz.

 

Libor Zíka, ZUŠ

 

Prev Pozvánka na uvedení do služby kazatele sboru
Next Nejistota