Asistenční centrum pomoci pro uprchlíky před válkou na Ukrajině

Asistenční centrum pomoci pro uprchlíky před válkou na Ukrajině
Центр допомоги для біженців перед війною на Україні
Центр допомоги для біженців від війни на Україні відкривається від вівторка 1.3.2022 в центральній Місцевій бібліотеці в Празі (Praze) на Маріанскeм наместі (Mariánském náměstí)
Важливі інформації:
Доба відкриття від 9:00 до 17:00 годин, від понеділка до неділі.
Наразі транспорту ви можете безплатно їздити по Празі та Стредочеському краю. Вони співпрацюють із компонентами інтегрованої системи порятунку та остальними організаціями і інституціями.
Цей центр знаходиться в лівій частині бібліотеки яка предлагає удобний простір підготовлений для ваших потреб.
У нас доступна соціальна підпілля, вільно доступний Wi-Fi від бібліотеки і куток для дітей. Центр предлагая комплексні послуги від знайдення житла, медична страховка, психологічна допомога або допомога зі знайдення вакансії та житла, інформації в системі шкіл i так далі. Головний вхід до Будівлі центральної бібліотеки є з Маріанське наместі (Mariánské náměstí) або без бар’єровий вхід із вулиці Валентинська (Valentinska).
_____________________________________________________________________
cz
Asistenční centrum pomoci pro uprchlíky před válkou na Ukrajině
Asistenční centrum pomoci pro uprchlíky před válkou na Ukrajině je zprovozněno od úterý 1. 3. 2022 v Ústřední knihovně Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí.
Důležité informace
Otevírací doba je od 9:00 do 17:00 hodin od pondělí do neděle. Provoz centra zajišťuje Hlavní město Praha a Středočeský kraj ve spolupráci se složkami integrovaného záchranného systému a dalšími organizacemi a institucemi.
Centrum je umístěno v levé části knihovny, která nabízí pohodlný prostor přizpůsobený jak potřebám návštěvníkům centra pomoci, tak i provozu centra a nabízeným službám. K dispozici je sociální zázemí, volně dostupná Wi-Fi síť knihovny a dětský koutek. Centrum nabídne komplexní služby od vyřízení pobytu, zdravotního pojištění, psychologické pomoci nebo pomoci s hledáním bydlení a práce, informací o systému školství apod. Hlavní vstup do budovy Ústřední knihovny je z Mariánského náměstí, bezbariérový vstup z ulice Valentinská.
Prev REAKCE STAROSTY NA ČASTÝ DOTAZ VÁS, OBČANŮ
Next POMÁHEJ UKRAJINĚ