Atletika už je venku

Atletika už je venku

Od května již opět trénujeme s dětmi venku na atletickém ovále u FZŠ Chodovická. Úterní a páteční tréninky budou v květnu a červnu po zimním zkrácení opět v délce 1,5 hodiny.

sport-atletika

Dne 16. 5. pořádáme ke Dni rodin již tradiční nesoutěžní Rodinný běh ve Svépravicích – hromadný start je v 16.00 hod. u Svépravického rybníka, ovšem startovat můžete individuálně až do 16.30 hod., prezentace je od 15.00 hodin. Účastníci si mohou vybrat ze dvou tras cca 1,5 km a 4 km. Těšíme se na všechny atlety, jejich rodiny, kamarády i všechny další příznivce zdravého pohybu se svými nejbližšími. Běh je vhodný i pro rodiče s dětmi v nosítkách či kočárcích nebo pro děti na odrážedlech. V cíli bude pro každého účastníka zajištěno pití, drobné občerstvení a diplom. V našem běhu vyhrává každý, kdo se zúčastní. Zajištěn bude i doprovodný program v duchu atletiky pro děti.

  1. dubna jsme se zapojili do atletického víceboje, který pořádal místní DDM a trenérka Pavla. Děti opět soutěžily v disciplínách běh na 250 – 750 m (dle ročníku), sprint na 60 m, hod raketou či skok do dálky. Doplňkově si všichni mohli vyzkoušet i dětskou atletiku a nemohl chybět ani populární běh štafet. Obdobně jako v předchozích letech se víceboje zúčastnilo přes 100 dětí, z toho přibližně polovina byla z našeho atletického oddílu.

Více informací k pořádaným akcím i volným místům na prázdninových aktivitách najdete na stránkách: www.atletikahp.cz

Krásné jarní dny přeje za trenérky

Klára Hlaváčková

Prev Duben v SOŠ
Next Hmyzí hotel na ZŠ Spojenců