Atletika v dalším pololetí

Atletika v dalším pololetí

V únoru jsme zahájili další pololetí s atletikou. Stejně jako loni, i v tomto roce chystáme pro atlety spousty zajímavých akcí pro všechny věkové kategorie i mimo standardní tréninky.

atletika

V úterý 16. 5. 2017 pořádáme ve Svépravicích rodinný běh nejen pro naše atlety, ale i pro jejich rodiče a kamarády. V rámci oslavy dne rodin si budete moci vybrat ze dvou tras v délce 1km nebo 3km. Trasy budou vhodné i pro děti na odrážedlech nebo rodiče s kočárky.

I v letošním roce čekají na atlety obvyklé akce mimo Prahu:

  • Jarní soustředění na Herlíkovce ve Strážném, neboli Atletika na horách se uskuteční v termínu – 8. 5. 2017. Na děti čekají tréninky v přírodě, hry, celodenní výlet, bojovka, opékání buřtů i najde se i čas na volnou zábavu
  • Letní soustředění na Orlíku pro atlety od 8 let se uskuteční v termínu – 12. 8. 2017. Na soustředění využíváme vybavená sportoviště v areálu, děti se kromě atletiky mohou věnovat tenisu či stolnímu tenisu, naučí se základům volejbalu, basketbalu nebo kanoistiky a čeká nás i celodenní výlet do okolí
  • Příměstský tábor pro atlety od 7 let se bude konat v termínu 8. – 1. 9. 2017 opět se zázemím v areálu TJ Sokol HP ve Chvalkovické ulici.

Zájemci se mohou hlásit telefonicky u Aničky nebo Kláry nebo na e-mailu atletikahp@email.cz .

Více informací k jednotlivým akcím najdete na stránkách www.atletikahp.cz.

I nadále uvítáme do svého týmu nové trenérské posily. Předpokladem je kladný vztah k dětem a k atletice; školení trenérů atletické přípravky zájemcům zajistíme.  Více informací na tel 737 705 219 Anna Ondriášová.

Za trenérky

Anička Ondriášová a Klára Hlaváčková

 

Prev Březnový rozhovor se starostkou
Next Cyklistické aktuality

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment