Barevní běžci z Horních Počernic

Barevní běžci z Horních Počernic

sport_barevni-bezci-z-hornich-pocernic

Účastníci závodu, zářící na dálku pestrou paletou barev, ale také déšť a hlavně neskutečná porce zábavy. Asi tak by se dal stručně popsat den v areálu Bohnické léčebny v Praze, kde se sešlo mnoho nadšených běžců.

Závod – Barvám Neutečeš se koná po celé České republice a jeho pověst ho předchází. Nejedná se o klasický závod, kde jde o zdolání trati, v co nejkratším limitu, ale tenhle závod se vyznačuje pohodovou atmosférou, kde hlavním cílem každého účastníka je pochytat na sebe co nejvíce barevného prášku, který po sobě všichni hází a probíhat kontrolními místy, kde jsou závodníci doslova práškováni ve velkém a k tomu je třeba plnit úkoly v barevné práškové lázni. Tohoto v pořadí 6. ročníku se zúčastnily i počernické děti. Byla to jejich další společná akce, kterou si všichni náramně užili a ukázali, že jsou jedna velká parta. Závodu se zúčastnila: Bára Šašková, Kristýna Brychtová, Kamila Kocourková, Eliška Růžičková, Martin Zezulka, Honza a Vojta Nejedlý, Kačka Kalčíková, Adéla a Terka Pfefferová, Linda Šikolová, Kristýna Jakšová, Tereza Majerová, pod vedením jejich trenérů – Martiny a Josefa Ptáčkových.

 

Byl to jejich další společný závod po krátké době. Tím předchozím byl extrémní běh Urban Challenge, který se konal o několik týdnů dříve. Tohoto běhu se společně s Martinou a Pepou opět zúčastnili i jejich svěřenci. Zároveň oba sourozenci několikrát vystoupili na pódiu, kde kromě rozhovorů předvedli i ukázky sebeobrany. V odpoledních hodinách byli k dispozici dětem, které seznamovali se základy bojových sportů. Organizace obou závodů byla na vysoké úrovni. Všichni byli velmi ochotní. Bonusem byl i pestrý doprovodný program.

 

 

Všem zúčastněným děkujeme za příkladnou reprezentaci Horních Počernic.

 

Josef Ptáček, trenér

 

Prev PARK S PŘÍRODNÍM DĚTSKÝM HŘIŠTĚM JIZBICKÁ
Next GRATULUJEME!