Běh pro Paměť národa 2021

Běh pro Paměť národa 2021

Naše škola se zapojila do projektu Post Bellum – Příběhy našich sousedů. Žákyně devátých třídy Vám velmi zajímavé příběhy počernických pamětníků – pana Milana Heriana st., pana Josefa Černého a paní Mileny Raisové v následujících týdnech představí.   Nyní se naše škola zapojila i do výzvy pro školy – Běh pro paměť národa. Sponzoři za každý uběhnutý kilometr věnují organizaci Post Bellum finanční příspěvek na natáčení příběhů pamětníku.

       Budeme rádi, když se přidáte k nám.  V případě dotazů kontaktujte paní učitelku Březinovou –  brez.e@seznam.cz, 777 705 423

                                                                                          Děkujeme  ZŠ Stoliňská

Informace pro samotné běžce:

1)    Nainstalujte si do svého mobilu běžeckou aplikaci, použijte svoji stávající běžeckou aplikaci nebo použijte chytré hodinky, které umí zaznamenat vzdálenost a čas běhu.
       Běžecké aplikace stáhnete na svých telefonech v aplikacích Google Play (pro Android) nebo App Store (proiPhone). Doporučujeme aplikaci EPP Pomáhej pohybem od našeho partnera Nadace ČEZ.

2)    Na začátku běhu si spusťte aplikaci a vyběhněte na svou trasu – běžet můžete kdekoliv, kdykoliv mezi 1. – 23. 5. 2021 a kolikrát chcete!

3)    Po doběhnutí si uložte záznam běhu z aplikace nebo hodinek (fotka/printscreen), kde bude čas, datum a počet uběhnutých kilometrů

4)      Výsledky vložte  Hlášení výsledku

nebo pošlete záznam vašeho běhu na  brez.e@seznam.cz. Pokud vás běží více na jednu aplikaci, uvede se do poznámky počet běžců.

Prev Izolačka
Next Svatodušní slavnost