Běh pro střechu nad hlavou

Běh pro střechu nad hlavou

S přicházejícím podzimem se začínáme pomalu ohlížet za sportovní sezónou 2022. Úspěšně jsme pokračovali v pořádání dalšího ročníku závodu Triatlon Horní Počernice pod hlavičkou CSG TRI TEAM, z. s. Na start se postavilo bezmála 250 závodníků (včetně dětských kategorií) z několika zemí Evropy. V letošním roce CSG TRI TEAM, z. s., s finanční podporou Prahy a městské částí Horní Počernice uspořádal Cross běh Horní Počernice – Běh pro střechu nad hlavou. Závodníci výše jmenovaného běhu měli možnost přispět na podporu Azylového domu SKP HOPO. Celkem přispěli částkou 13 000 Kč.

Již nyní se můžete tešit na další ročník Traitlon Horní Počernice (0,75 -20-5) a Cross běh Horní Počernice – Běh pro střechu nad hlavou v termínu 29. 7. – 30. 7. 2023.

Rádi bychom touto formou poděkovali za spolupráci na letošním ročníku partnerům závodu – Computer System Group, a. s., Vršanská uhelná, Levelsportkoncept, Donut Worry be Happy, Severočeské doly a záchranným složkám městských částí Horní Počernice a Běchovice. V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat rodině Špačkových, jejíž pozemky byly využité pro pořádání závodu. Bez jejich souhlasu bychom závody nemohli uskutečnit.

Závod Cross běh Horní Počernice se uskutečnil za finanční podpory Magistrátu hlavního města Prahy. Triatlon Horní Počernice se uskutečnil za podpory městské částí Horní Počernice.

 

David Dobiáš, Triatlon Horní Počernice

Prev OTEVÍRACÍ DOBA HŘBITOVŮ
Next Výtvarná soutěž: Vítejte v mém světě fantazie!