Biograd na Moru

Biograd na Moru

Jako každý rok v září, naše gymnázium opět zavítalo do po borovicích a moři vonícího kempu Soline. Na parkovišti za hlavní budovou školy se s úsměvy od ucha k uchu sešlo plno známých tváří, kamarádů, ale i nováčků.

dav

Už cesta dvoupatrovým autobusem byla nezapomenutelná, každý se měl o čem bavit, ať už o tamějším jídle, nedočkavosti z koupání v moři, opalování se na pláži nebo programu nabitém od zumby přes stolní tenis k beach volejbalu.

Hned první den jsme strávili na pláži. Odpoledne se počasí trochu pokazilo, pršelo a foukal vítr, ale nikoho to neodradilo od úsměvu a dobré nálady, protože jsme věděli, co nás čeká. Schovaní pod střechou té nejskvělejší pekárny co znám, nebo pod stanem s kufry, jsme vyčkávali na ubytování. Dostali jsme klíče od mobilhomů a rozeběhli se zabydlet.

Pobyt byl plný aktivit, dopoledne byl na výběr beach volejbal, stolní tenis, běhání, posilování nebo zumba. Po sportování jsme šli na pár hodin na pláž, pak na chatky uvařit si oběd a opět na pláž. Sluníčko pálilo, voda byla osvěžující, hudba nahlas a chuťové buňky jásaly nad tou nejlepší zmrzlinou. Večer jsme vyráželi do města.

Oba výlety lodí, kterou jsme si užívali sami pro sebe, jak plavba s obědem na dalekou pláž, tak návštěva městečka Zadaru s posezením při západu slunce za zvuku vodních varhan a večerní diskotéka na lodi, se skvěle vydařily.

I celý poslední den jsme ještě strávili na pláži s nostalgickým smutkem, že náš „summer paradise“ končí a okolo páté odpolední nás autobus odvážel zpět domů.

 

Kristýna Hloušková, sexta A Viagra pour homme Générique : livraison en 24h

Prev Cyklozvonění
Next Říjen v Bártlovce