BRATŘI EBENOVÉ

BRATŘI EBENOVÉ

Bratři Ebenové – kapela tří bratří Ebenových (Marek, Kryštof, David) a dalších předních českých hudebníků (Pavel Skála, Jaromír Honzák a Jiří Zelenka). Koncertně hrají průřez tvorbou od prvního alba Malé písně do tmy (1984) až po poslední Čas holin (2014), které je svým obsahem čím dál tím aktuálnější.

V době vydání prvního alba „Malé písně do tmy“ (1984) působila kapela jako bratrské trio – Marek, Kryštof a David a byli na české hudební scéně svým přístupem zcela ojedinělí. Synové významného hudebního skladatele Petra Ebena (1929 – 2007) dostali klasické hudební vzdělání, zároveň však vstřebávali vlivy moderní folkové, jazzové a rockové muziky. Svou schopností čerpat ze všech těchto zdrojů a umění používat různé neobvyklé hudební nástroje, vznikl absolutně netradiční, na české scéně nenapodobitelný „ebenovský zvuk“. Navíc ve spojení s výjimečnými texty Marka byli a doposud jsou Bratři Ebenové na české hudební scéně jedineční.

Ve středu 9. listopadu od 19, 30 hod. se těšme na výjimečný koncert v multižánrovém prostoru Chvalská stodola. Sál i bar se otevírá v 19 hodin.

Předprodej vstupenek v recepci Chvalského zámku nebo prostřednictvím sítě GoOut zde. Vstupné v předprodeji 450 Kč, v den koncertu 550 Kč. Ohledně prodeje či rezervace kontaktujte, prosím, recepci na telefonu 281 860 130 nebo emailem: infocentrum@chvalskyzamek.cz.

Prev Novinky z atletického oddílu
Next PROHLÍDKA ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD V ČERTOUSÍCH