Březen ve FZŠ Chodovická

Březen ve FZŠ Chodovická

Kraj pro bezpečný internet

V rámci prevence se děti z FZŠ Chodovická zapojily do projektu KPBI. Díky velkému nasazení se umístily na krásném 3. místě ze všech zúčastněných škol z celé ČR v kategorii 8 – 12 let.  Děkujeme jim za poctivou účast a rodičům za spolupráci při registraci do tohoto smysluplného projektu.

skoly_fzs-chodovicka_devataci_ctou_prvnakum

Deváťáci pomáhají prvňáčkům

Už od začátku školního roku zpříjemňují deváťáci školní život prvňáčkům. Velcí a malí školáci se setkávají ve třídách i ve školní družině. Prvňáčci předvádí deváťákům své čtenářské umění. Na oplátku čtou deváťáci prvňáčkům ukázky z oblíbených dětských knížek. Prvňáčci milují ty velké kluky a holky a deváťáci si ověřují, jak je nelehké vystupovat před publikem.

skoly_fzs-chodovicka_detsky_fotbalovy_pohar01

Dětský fotbalový pohár

V předchozích dvou ročnících jsme se prokousali až do finále Prahy. Letos jsme poprvé postavili dva týmy – mladé tygry a starší lvy. Tygříci nabírali nové fotbalové zkušenosti, bohužel za cenu těžkých proher. Lvi postoupili do semifinále. Tam jim byla na škodu 3 suverénní vítězství a po slabém výkonu padli. Zbyl na ně boj o 3. místo, který zvládli. Tygři hráli z posledního místa ve skupině o 7. místo. Zápas skončil nerozhodně, šlo se do penaltového rozstřelu. V něm vyhráli. Nepodařilo se sice postoupit, ale o to úplně nešlo.

Pedagogové FZŠ Chodovická

Prev Ušijte si vlastní roušku
Next NA RADNICI JEN S ROUŠKOU