Březnové cykloaktuality

Březnové cykloaktuality

Cyklostezka od Běchovic

Výstavba cyklostezky podél frekventované silnice od Běchovic pokračuje k dílčímu zakončení její II. etapy – v ohybu silnice zvaném „Petrovo koleno“. Zde si proto dejte o to větší pozor při jejím přecházení.

Do práce na kole

Již od 1. března se můžete přihlásit na letošní 8. ročník této neformální soutěžní akce. Každodenní bezmotorová mobilita tak posiluje nejen týmovou sounáležitost zaměstnanců, ale i zdravější prostředí pro všechny. (www.dopracenakole.cz).

Cyklistické vítání jara

V sobotu dne 24. března vás zveme na jarní otevírání 3 dálkových cyklotras ČR – EV4, Labe a Greenway Jizera. Vyjíždíme v 11 hodin z  místa systému „Cyklisté vítáni“ – z Hotelu Čertousy, kde můžete obdržet příslušné mapy a materiály. Během cca 35 km zajímavě projedeme Lázně Toušeň – Čelákovice – Káraný, včetně soutoku Labe a Jizery.

For Bikes

Každoroční největší středoevropský jarní veletrh jízdních kol a dalších prostředků nemotorové dopravy proběhne letos ve dnech 6. – 8. dubna v nedalekých Letňanech. Opět zde bude dráha na vyzkoušení různých přepravovadel i možnost lacinějších lístků v předprodeji. (www.forbikes.cz)

Cyklostojany

V Horních Počernicích nabíhá postupné doplňování cyklostojanů, ty nové mají do zatuhnutí betonu ochranné pásky. Díky za jejich respektování!

Bližší informace naleznete na  www.pocernice.cz, ve složce Turista – Cyklo.

Jaro již od března vám přeje

 

Petr Uzel, cyklokoordinátor

Prev Provoz mateřských škol v době hlavních a vánočních prázdnin 2018
Next Tři plánované investiční akce pro období 2018 - 2022