Čarodějnice na Chvalské tvrzi: EWA FARNA, Děda Mládek Illegal Band a kapela pro děti Nedloubej se v nose

Čarodějnice na Chvalské tvrzi: EWA FARNA, Děda Mládek Illegal Band a kapela pro děti Nedloubej se v nose

Chvalský zámek a MČ Praha 20 pořádají již 29. ročník hornopočernických Čarodějnic na Chvalské tvrzi, které se konají v pondělí 30. dubna od 14 do 22 hod. Při letošních Čarodějnicích navíc oslavíme kulatých 10 let od otevření Chvalského zámku pro veřejnost. Je tedy co oslavovat a na co se těšit, protože letošní Čarodějnice slibují skvělý program pro všechny generace!

V odpoledním programu od 14 hod. uvidíte hudební, taneční i sportovní vystoupení dětí z počernických volnočasových organizací a škol: DDM, ZUŠ, TJ Sokol a SHM Klub Praha – Počernice.  Zdarma bude otevřen salon pro děti s malováním na obličej, hair-stylingem a líčením pro maminky a také herní koutek, který pro děti chystá spolek Molechet a centrum MUMRAJ. Kolem 15. hod. dětem zahraje a zazpívá  veselá parta herců z Divadla rozmanitosti z Mostu – kapela s originálním názvem NEDLOUBEJ SE V NOSE. Těšit se můžete také na vystoupení nové rockové kapely GOOD FAIHT z naší počernické Základní umělecké školy. Nebudou chybět hry a kouzlení na pódiu s Kamilem Burdou, moderátorem hlavního programu pak bude Václav Žmolík.

POZOR, přibližně v 17:30 vybereme nejhezčí dětskou čarodějnici! Po celý den můžete navštívit kolotoče a další pouťové atrakce a také se občerstvit u stánků, které budou nabízet dostatek jídla i pití všeho druhu.

Večerní program od 18,30 hodin otevře vystoupení legendární kapely Děda Mládek Illegal Band, která letos oslaví 20 let. Hvězdou večera pak bude mladá talentovaná zpěvačka EWA FARNA. Nebude chybět malý i velký oheň, opékání buřtů a krásný závěrečný ohňostroj. Je na co se těšit!

Vstupné 60 Kč, děti do 120 cm zdarma.

carodejnice-2018_final_web

HLAVNÍM  PARTNEREM  akce je společnost D&D REALITY NORD, s.r.o.

Další partneři akce: 

Dobrá agentura s. r. o., Nivasaža Trade s. r. o., A-CT servis s. r. o., Coca-Cola HBC, MojeParty.cz, POPE servis s. r. o., JÍME LĚPE s. r. o.

Děkujeme!

Prev Rekonstrukce budovy Místní knihovny stále pokračuje
Next Květnové kladení věnců na pietních místech města