Čarodějnice pod taktovkou PORTLESS

Čarodějnice pod taktovkou PORTLESS

Čarodějnice se i letos slétnou na Chvalský zámek, aby se v předvečer filipojakubské noci domluvily, jak škodit lidem. Ochránit se před nimi můžeme pálením ohně, kterého se čarodějnice bojí jak čert kříže. Mimo jiné oheň také očišťuje od zlé moci a tak se zlých mocí nemusíme bát. Navíc se k nám tradičně slétávájí samé hodné čarodějnice.

Tradiční akci pořádá 30. dubna Chvalský zámek a MČ Praha 20 a to letos již po osmadvacáté. A na co se můžeme těšit?

V odpoledním programu od 14 hod. uvidíte dětská hudební, taneční i sportovní vystoupení a zdarma bude otevřen salon pro děti s malováním na obličej, hair-stylingem a líčením pro maminky.

Kolem 15. hod. dětem zahraje a zazpívá “cool” kapela BOMBARĎÁK. Nebudou chybět hry a kouzlení na pódiu s Kamilem Burdou, moderátorem hlavního programu pak bude Václav Žmolík. Po celý den probíhá pouť se stánky, občerstvením, kolotoči a atrakcemi.

Večerní program se zaskví vystoupením kapel: cca 17:50 JAMARON, od 19 hod. U2 Revival Desire Band s největšími hity této světoznámé kapely a po 20. hod. skupina PORTLESS s hity Bet My Soul, Sweet Little Something – frontman Kryštof Michal, dříve SUPPORT LESBIENS, a rapper Henry D.

Nebude chybět malý i velký oheň, opékání buřtů a krásný závěrečný ohňostroj. Vstupné 60 Kč, děti do 120 cm zdarma.

Hlavním partnerem akce je společnost KONHEFR – stavby a interiéry, s.r.o.

vystrizek

Prev Omezení provozu Ekonomického odboru
Next Bártlovka recykluje

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment