Čarodějný víkend

Čarodějný víkend

Startujete už pomalu košťata? Ty nejlepší čarodějnice a čarodějové se po celý víkend budou potulovat v Horních Počernicích.

Foto zdroj Jana Sita Slováčková http://www.facebook.com/pstdesignsprofotografy/?fref=ts

Foto zdroj Jana Sita Slováčková http://www.facebook.com/pstdesignsprofotografy/?fref=ts

Vše začne v sobotu, kdy vás hodná čarodějnice provede mezi 10. až 15. hodinou Chvalským zámkem, interaktivní výstavou pro děti Květina – z cyklu Umění očima dětí i výstavou Poezie české krajiny. Zasoutěžíte si a uvaříte čarodějný lektvar! Pokud přijdete v čarodějném kostýmu, určitě hodnou čarodějnici potěšíte.

V neděli se do Počernic slétnou čarodějnice z širého okolí. Právě na Chvalské tvrzi se od 14 do 22 hodin uskuteční ten pravý čarodějný rej. V odpoledním programu od 14 hod. uvidíte dětská hudební, taneční i sportovní vystoupení a zdarma bude otevřen salon pro děti s malováním na obličej, hair-stylingem a líčením pro maminky. Kolem 15. hod. dětem zahraje a zazpívá „cool“ kapela BOMBARĎÁK. Nebudou chybět hry a kouzlení na pódiu s Kamilem Burdou, moderátorem hlavního programu pak bude Václav Žmolík.

POZOR, přibližně v 17:30 vybereme nejhezčí dětskou čarodějnici! Po celý den probíhá pouť se stánky, občerstvením, kolotoči a atrakcemi. Připravili jsme pro vás horkou novinku – na nádvoří Chvalského zámku jsou připraveny velmi zajímavé ukázky řemesel Střední odborné školy uměleckořemeslné z Prahy 9 – Vysočan. Na vlastní oči uvidíte, jak pracuje umělecký kovář, umělecký keramik, vlásenkář a maskér!

Večerní program se zaskví vystoupením kapel:

cca 17:50 JAMARON

od 19 hod. U2 Revival Desire Band s největšími hity této světoznámé kapely

cca 20:50. hod. skupina PORTLESS s hity Bet My Soul, Sweet Little Something – frontman Kryštof Michal, dříve SUPPORT LESBIENS, a rapper Henry D. Nebude chybět malý i velký oheň, opékání buřtů a krásný závěrečný ohňostroj.

Vstupné 60 Kč, děti do 120 cm zdarma. Zdarma i dětské masky čarodějnic do 15 let. Hlavním partnerem akce je společnost KONHEFR – stavby a interiéry, s.r.o.

18216797_10154269398011086_2204712302557349556_o

Prev Rekonstrukce komunikace Mezilesí
Next Dubnová úroda medailí sportovních gymnastek

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment