Cena Fair play je v dobrých rukou

Pod záštitou České unie sportu a regionálních deníků se i v této pro sport nelichotivé době udělovaly nejrůznější ceny sportovcům za jejich výkony a činy. Mezi oceněnými sportovci nechyběl ani počernický fighter Josef Ptáček, který získal spolu s Milanem Engelem (motocyklovým závodníkem) cenu FAIR PLAY.

 

Této ceny si Pepa a celý jeho realizační tým velice váží. Je fajn, že i v této stále ne moc příznivé době jsou ti nejlepší oceňováni za své sportovní výsledky či přínos pro dané sportovní odvětví. Je to další motivace pro všechny sportovce a ukázka toho, že jejich úsilí je po zásluze odměněno.

Další sezóna začala pro Pepu touto příjemnou zprávou a nyní se už spolu se svojí sestrou Martinou připravují na asijské turné, kde změří síly s nejlepšími fightery. Vrcholem cesty bude mistrovství světa v Uzbekistánu – Taškentu, kde bude probíhat šampionát v Hand to Hand za účasti nejlepších bojovníků napříč všemi odvětvími bojových sportů. Vždy je na co se dívat. Program bude zakončen v tureckém Istanbulu.

Kromě těchto aktivit se připravují na návrat dětí k normálnímu trénování a jejich přípravu na mezinárodní kemp probíhající na Balkánském poloostrově na přelomu srpna a září. Doufáme, že covid ani jiná věc naše plány nezhatí a naši svěřenci ukáží co v nich je. Uskutečnit by se měly i příměstské tábory během prázdnin spojené nejen s výukou bojových sportů, dále různé soutěže o ceny.

Samostatnou kapitolou je příprava na barevnou válku. Všechny potencionální zájemce (nejen děti) o bojové sporty, sebeobranu nebo jen pohybové aktivity srdečně zveme mezi naše stávající členy.

Více informací na: www.ptackovi.org.

Vyzkoušejte a uvidíte.

Josef Ptáček, trenér

Prev Předvánoční čas
Next Hodně štěstí!