Česká pošta rozšiřuje předvánoční provozní dobu v Praze a okolí

Česká pošta rozšiřuje předvánoční provozní dobu v Praze a okolí

Česká pošta zaznamenává každoročně v předvánočním období zvýšený zájem o své služby. Z rozhodnutí generálního ředitele České pošty Martina Elkána proto dochází v období od 14. 11. – 23. 12. 2016 k rozšíření otevírací doby na 39 poštách v Praze a okolí pro výdej uložených balíkových zásilek, a to o více než 60 hodin týdně.

gift-67357_960_720

Letos je zájem o přepravu balíkových zásilek enormní. Oproti běžným měsícům už nyní doručujeme o 25 % více balíků. Ve srovnání s loňským listopadem je to o 10 % více balíkových zásilek.

 

Česká pošta také připravila řadu opatření a novinek ke zlepšení kvality doručování balíkových zásilek.  Pokud si klient až do 31. ledna 2017 nechá svou zásilku poslat jako Balík Na poštu, získá jako dárek atraktivní audioknihu zdarma. Dále mohou zákazníci využít například aplikaci Změna doručení online. V případě, že balík je už na cestě a adresát z obdrženého avíza ví, že v uvedenou dobu na dané adrese nebude k zastižení, může si změnit např. místo a čas doručení či vymezit okruh příjemců.

Mezi moderní doručovací novinky patří i služba takzvaného večerního doručování od 18 do 21 hodin. Tuto možnost si zajišťuje výhradně sám adresát, a to pomocí již zmiňované aplikace Změna doručení online. Večerní doručení funguje za poplatek na území všech krajských měst. Česká pošta zajišťuje dále nonstop výdej uložených zásilek na vybraných osmi depech po celé České republice. Vyzvednout si balík je na těchto místech možné v kteroukoli denní i noční hodinu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Na dalších více než 60 depech jsou balíky vydávány od 8 do 20 hodin.

V Horních Počernicích bude pošta otevřena:

po-pá 8:00 – 18:00

rozšířený provoz pro výdej balíků: 18:00 – 19:00

so 9:00 – 13:00

rozšířený provoz pro výdej balíků: 8:00 – 9:00

 

Prev Lyžování s DDM
Next Odkud se vzal Mikuláš?

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment