CO ATLETY ČEKÁ V ROCE 2017

CO ATLETY ČEKÁ V ROCE 2017

V září 2016 jsme zahájili již 5. rok existence atletického oddílu v TJ Sokol HP. Trénujeme děti od předškoláků až po mladší žactvo. Opět se projevil velký zájem dětí o atletiku v Horních Počernicích. Se zimou se všechny atletické tréninky přesunuly do tělocvičen, kde se děti ve větší míře věnují, kromě rozvíjení atletických dovedností také gymnastice, míčovým hrám a obratnosti, protože atletika v tomto věku je především o rozvíjení všestrannosti.

atletika

V roce 2016 jsme se zúčastnili oddílového klání mezi několika pražskými kluby v rámci poháru atletických přípravek. Naši atleti podávali ve všech kolech skvělé výkony. K lepšímu celkovému umístění bychom však potřebovali vyšší počet reprezentujících atletů. V průběhu roku se naši malí atleti neztratili ani na různých bězích či dalších atletických závodech. Všem závodníkům, kteří reprezentovali atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice v průběhu roku 2016 na jakýchkoliv závodech moc gratulujeme k dosaženým výsledkům.

CO ATLETY ČEKÁ V ROCE 2017

V novém roce chystáme pro atlety opět spoustu zajímavých akcí a závodů. Jarní soustředění na Herlíkovce, neboli Atletika na horách, se uskuteční v květnu. Plánujeme i letní soustředění a příměstský tábor.

I nadále uvítáme do svého týmu nové trenérské posily. Předpokladem je kladný vztah k dětem a k atletice; školení trenérů atletické přípravky zájemcům zajistíme. Více informací na tel.: 737 705 219, Anna Ondriášová.

Zápisy a hrazení kurzovného na nové pololetí proběhne na posledních lednových trénincích 23. – 31. 1. 2017. Nové zájemce budeme přijímat pouze v případě uvolnění míst v tréninkových skupinách. V případě zájmu pište prosím na email: atletikahp@email.cz

Více informací najdete na stránkách www.atletikahp.cz

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme všem vydařený start do roku 2017.

Za trenérky: Anička Ondriášová a Klára

 

 

Prev Jedlé křoví aneb záhon č. 2
Next Trvalé změny autobusových linek 221 a 353

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment