Co čeká atlety v roce 2019

Co čeká atlety v roce 2019

Po vánočních svátcích a prázdninách jsme se všichni sešli v lednu na trénincích plni síly a nadšení a dobrého pocitu z uplynulého pololetí. S dětmi jsme se organizovaně zúčastnili několika závodů či běhů, např. Mladých Běchovic, Klánovického půlmaratonu, veřejných atletických závodů ve Stromovce, Mikulášského lesního běhu ve Struhařově, Předvánočního běhu v Dolních Počernicích. Dalších běhů/závodů se naši atleti účastnili soukromě a vždy skvěle reprezentovali náš oddíl a zaslouží gratulaci za předvedené výkony.

sport_atletika2

Dne 1. 1. 2019 jsme spolupořádali tradiční Novoroční běh v Horních Počernicích, který se letos uskutečnil již po 38. a účastnili se ho běžci a běžkyně, dospělí i děti z Počernic i širokého okolí.

CO ATLETY ČEKÁ V ROCE 2019

V novém roce chystáme pro atlety a příznivce atletiky opět mnoho zajímavých akcí. V květnu se uskuteční rodinný běh, který pořádáme ke Dni rodin ve Svépravicích dne 15. 5., plánujeme účast na dalších veřejných závodech a bězích.

Pro rok 2019 připravujeme pro atlety také letní soustředění a příměstský tábor a máme v úmyslu účastnit se jako oddíl atletických závodů. Atlety čekají i oddílové závody na dráze (v červnu) a v terénu (v dubnu).

Jsme velice potěšeni zájmem o atletiku v Horních Počernicích, který převyšuje naše kapacitní možnosti. Zájemci o atletiku se mohou o případných volných místech či o možnosti přihlášení se do oddílu dozvědět na e-mailu: atletikahp@email.cz. Více informací nejen k volným místům a závodům, kterých se naši atleti účastní, najdete na stránkách: www.atletikahp.cz.

Za trenérky: Klára Hlaváčková

Prev V Chodovické ulici hořel byt, hasiči evakuovali dům
Next Práce na Svépravickém potoce