Co nás čeká v tomto roce

Co nás čeká v tomto roce

Opět se projevil velký zájem dětí o atletiku v Horních Počernicích a všechny tréninkové skupiny jsou v druhém pololetí plně obsazené. Váš zájem nás těší a zavazuje. Také v tomto roce chystáme pro atlety spousty zajímavých akcí a závodů pro všechny věkové kategorie.

sport_atletika

Ve středu 16. 5. 2018 pořádáme od 16 hodin ve Svépravicích rodinný běh nejen pro naše atlety, ale i pro jejich rodiče a kamarády. Přijďte se s dětmi proběhnout s oslavte společně s námi den rodiny.

I v letošním roce čekají na atlety kromě tréninků a závodů již tradiční akce:

  • Jarní soustředění na Herlíkovce ve Strážném, neboli Atletika na horách se uskuteční v termínu 5. – 8. 5. 2018. Soustředění je vhodné pro děti od sedmi let.
  • Letní soustředění na Orlíku pro atlety od sedmi let (a po dokončení první třídy) se uskuteční v termínu 8. – 25. 8. 2018
  • Příměstský tábor pro atlety od 6 let se bude konat v termínu 8. – 31. 8. 2018 tradičně v areálu TJ Sokol Horní Počernice.

Více informací k jednotlivým akcím a závodům, kterých se účastníme, i které pořádáme, najdete na stránkách www.atletikahp.cz.

Pokud jste sportovně zaměření a máte kladný vztah k dětem a k atletice, rádi Vás uvítáme do svého trenérského týmu. Školení trenérů atletické přípravky zájemcům zajistíme.  Více informací na tel. 602 796 208 Jana Petráňová.

Za trenérky

Klára Hlaváčková

Prev Plánované akce na komunikacích, které omezí provoz v termínu od 19.3.2018 do 1.4.2018
Next Biatlon bez běžek