Cyklistické aktuality

Cyklistické aktuality

Nedávné smogové situace, kdy jsme venku občas fungovali jako čističky vzduchu, nám drsně potvrdily potřebu zásadních změn ve prospěch zdravějšího prostředí, stylu života, včetně ohleduplnějších druhů dopravy. Respektujme proto ty, kteří když mohou, tak ohleduplnější druhy dopravy využívají. Jinak by bylo ještě hůře.

girl-1906405_960_720

Pozvánka do Újezda nad Lesy

Dobře známý hornopočernický malíř Vláďa Kočička bude mít od 1. do 30. dubna výstavu obrazů a koláží pod názvem „Prolínání v čase“, v Galerii Zelený dům v Újezdě nad Lesy. Uvedenou kulturní nabídku si můžete umocnit příjemnou projížďkou jarním Klánovickým lesem. Vhodné trasy a další informace jsou na webu Horních Počernic v kapitole Turista – Cyklo – Cyklovýlety.

Cyklistika po zimě

Po letošní tvrdší zimě si na silnicích dejte pozor na nečekané díry. Aby vás na jihu Počernic nezaskočila přemnožená divoká prasata, projíždějte zde pro jistotu po cestách a s dětmi na dohled. Od března se pro zájemce objeví v centru Prahy vylepšená Rekola – https://www.rekola.cz/, začne akce Do práce na kole – http://www.dopracenakole.cz/.

Příjemné jarní výjezdy!

Petr Uzel, cyklokoordinátor

Prev Na ulici Českobrodská bude probíhat souvislá údržba a rekonstrukce autobusových zastávek
Next Cyklická deratizace v Praze

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment