Cyklistické aktuality

Cyklistické aktuality

Cyklostojany

Dokončena je 1. etapa instalace cyklostojanů. Poděkování patří všem, včetně zaměstnanců úřadu MČ. Navíc se podařilo instalovat cyklostojany u Divadla v přírodě, což podporuje priority našeho Veřejného fóra 2016, včetně těch, kteří svými mimořádnými přístupy uvedené divadlo celou dobu spoluvytváří.

Cykloměsta ČR

Dne 9. března proběhla valná hromada Asociace cykloměst ČR, která není zahleděna pouze do podpory cyklistů, ale tradičně se např. s Ministerstvem dopravy a Svazem měst a obcí ČR podílí na podpoře principů dlouhodobě udržitelného vývoje, kvality života, zdraví a veřejného prostoru. To jsou závažná témata a je dobře, že mají v Horních Počernicích potřebný prostor.

Začátek výletů

Město Český Brod vydalo zdařilou cykloturistickou mapu „Českobrodsko“, MAS Střední Polabí pak stejnojmennou mapu blízkého Polabí. Cyklisticky známé Horní Počernice jsou zachyceny na obou mapách, které jsou na chvalském Informačním centru.

Letos uplyne 75 let od atentátu na R. Heydricha. Sídlil v nedalekých Panenských Břežanech, kde je od 1. dubna po dlouhé době otevřeno několik zajímavých objektů s expozicí. Více je na našem webu ve složce Cyklo – Cyklovýlety – Anthropoid.

Přeji vám bezpečné jízdy!

Petr Uzel, cyklokoordinátor

Prev Atletika v dalším pololetí
Next Hlášení havárií na inženýrských sítích

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment