DAR OD SPOLEČNOSTI LIDL PRO MŠ U RYBNÍČKU

DAR OD SPOLEČNOSTI LIDL PRO MŠ U RYBNÍČKU

Nákupy z prvního dne provozu nové prodejny společnosti LIDL, kterou zákazníci najdou v blízkosti autobusové zastávky Na Kovárně, pomohou dětem z Mateřské školy U Rybníčku na Křovinově náměstí zpříjemnit prostředí jejich zahrady. Zástupce společnosti Marek Homolka uvedl, že z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den zamířilo rovných 50 Kč ve prospěch této hornopočernické školky. Zástupci školky i děti  se tak 14. června 2019 mohli radovat ze skvělé částky 76 150 Kč! Darované peníze školka využije zejména, na zastíní pískoviště na venkovní zahradě.

„Pro nás je podpora této mateřské školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především místní obyvatelé, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti LIDL Zuzana Holá.

Také jsme rádi, společnosti LIDL děkujeme a dětem z MŠ U Rybníčku přejeme, ať si dárek v slunečných dnech pořádně užijí!

 

Prev MOBILNÍ SBĚR NEBEZPEČNÉHO ODPADU A POTRAVINÁŘSKÝCH OLEJŮ
Next ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA