Den dětí

Den dětí

V červnu se zahrada Mateřské školy Chodovická proměnila v pouť! Téměř čtyři stovky školkových dětí si postupně vyzkoušely střelbu zamotanými ponožkami na plechovky, sbírání barevných balonků do kornoutů, skákání v pytli, výtvarné hrátky a další aktivity. Největší úspěch měl skákací hrad, který nám ochotně zapůjčil pan Dušan, a hlavně netradiční dřevěný kolotoč řezbáře Matěje.

skolky_chodovicka2

Odpoledne si mohly děti zábavu užít i se svými rodiči a sourozenci. Domů si odnesly vlastnoručně ozdobené perníkové srdce, sáček popcornu a malý dárek. V některých třídách se na pouť těšili s předstihem a směřovali k tomuto tématu své aktivity během celého týdne.

skolky_chodovicka3
Oslavu Dne dětí uspořádalo Sdružení rodičů a přátel mateřské školy Chodovická. O organizaci celého dne se postaralo Rodinné centrum MUM pod vedením Reginy Kalendové. Akce by se nemohla uskutečnit bez podpory ze strany vedení mateřské školy, učitelského sboru a školní jídelny – mockrát děkujeme. Veliké díky si také zaslouží dobrovolníci z řad rodičů, žáků 9.A ZŠ Ratibořická a 2. ročníku R2A SOŠ pro administrativu EU.

skolky_chodovicka1
I když jsme se při tak velkém počtu zúčastněných nedokázali vyhnout drobným zádrhelům, velice nás potěšila slova jedné paní učitelky: “Nejhezčí oslava Dne dětí, jakou pamatuji!”

Alena Velíšková, SRPMŠ

Prev SVOJSÍKŮV ZÁVOD
Next Červen v Bártlovce