Den dětí s DDM

Den dětí s DDM

Den 2. 6. 2018 byl jako stvořený na oslavu Dne dětí, který pro vás jako každý rok připravil dům dětí a mládeže ve spolupráci s městskou částí Praha 20.

dsc_3200

Pro děti byl připraven bohatý program jak v budově DDM a jejím nejbližším okolí, tak i na travnatém plácku u konečné zastávky Ratibořická. Během celého odpoledne děti z tanečních a hudebních kroužků DDM předvedly na velkém pódiu, co se v kroužcích během školního roku naučily.

Kdo měl zájem, mohl vyzkoušet chůdy, střelbu na branku, lukostřelbu, kickbox, skákání v pytlích, hod na cíl, dětský šerm, skákací hrad a malování na obličej. Pro odvážné byla připravena horolezecká stěna nebo bungee trampolíny a nově motokáry. V budově DDM si zase mohli všichni vyzkoušet autodráhu a postavit si malého robota. Na oblíbeném stanovišti u dobrovolných chvalských hasičů bylo nutné zapojit rodiče. Ti pumpovali vodu do hadice a děti pak proudem vody z hadice zasáhly cíl.  Vzhledem k teplému počasí však děti většinou kropily samy sebe nebo kolemjdoucí.

Kroužek sportovní střelby připravil střelnici, kde si každý mohl vyzkoušet svou mušku a pevnou ruku při střelbě ze vzduchových zbraní.

Ti nejmenší plnili úkoly na pohádkové stezce pod názvem “Červená Karkůlka”.

Po oběhnutí deseti stanovišť a splnění úkolů si děti vyzvedly odměnu.

Na závěr aktivního odpoledne byla připraven koncert TWO GUITARS.

V mobilním planetáriu děti během celého odpoledne měly možnost shlédnout filmy např. Krtci aneb Co je tam nahoře? Ptačí ostrov, Se zvířátky do vesmíru, Voda zázrak přírody, atd.

Děkujeme za spolupráci MČ Praha 20, všem dobrovolníkům na stanovištích, ZŠ Ratibořická, FZŠ Chodovická i všem ostatním, kteří nám s letošním Dnem dětí pomáhali a umožnili dětem prožít odpoledne plné zábavy, her a soutěží. Velmi děkujeme všem, kteří přispěli finančními či věcnými dary: Lékárna Chodovická, Trow Nutrition Biofaktory, Papírnictví a školní potřeby Chodovická, POPE servis s.r.o., Promeat s.r.o., Globus Černý Most a Restaurace Sezóna

Všem moc děkujeme

 

Prev Pouť ve školce
Next Medaile pro naše gymnastky