Den dětí DDM

Den dětí DDM

Krásné počasí provázelo Den dětí, který si připravil Dům dětí a mládeže v Horních Počernicích. Po celé odpoledne se na pódiu střídaly děti z tanečních a hudebních kroužků DDM se svými vystoupeními. Další děti i vedoucí kroužků měli po louce stanoviště se soutěžemi, za jejichž splnění si děti mohly vybrat zajímavé ceny.

1-2

Nechybělo malování na obličej, lukostřelba, kickbox, střelba ze vzduchovky, chůdy či překážky. Nejmenší si užili pohádkovou stezku i skákací hrad, větší zas trampolíny, horolezeckou stěnu, skákací tyč nebo segwaye. V horku, které odpoledne provázelo přišlo nejen dětem vhod stanoviště hasičů.

1-24

Poprvé se na dětském dni objevilo mobilní planetárium, které zaujalo děti i dospělé. Odpoledne tradičně završil Fešák Píno, který si také připravil pro děti soutěže o krásné dárky.

1-62

“Ráda bych poděkovala všem, kdo přišel na náš Den dětí, stejně tak sponzorům, díky nimž jsme mohli tento den uspořádat a to firmě Globus, Trouw nutrition, Pope servis s.r.o., Lékárna Chodovická, restaurace Sezóna, Promeat s.r.o., Petr Kořenek, Eva Tůmová ovoce a zelenina, Papírnictví a školní potřeby Chodovická a také MČ Praha 20 a ZŠ Ratibořická. Samozřejmě obrovské poděkování patří i všem zaměstnancům DDM, pedagogům, kteří s dětmi připravovali všechna vystoupení a všem pomocníkům, kteří pracovali na jednotlivých stanovištích. Je to opravdu velké množství lidí, bez kterých by to nešlo, “řekla ředitelka DDM Zdeňka Horváthová.

1-64

Celou fotogalerii naleznete ZDE.

Prev Oznámení o přerušení dodávky elektřiny
Next Pohádkový les

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment