Den odborných dovedností v SOŠ pro administrativu EU

Den odborných dovedností v SOŠ pro administrativu EU

Každá první středa od listopadu do března je v naší škole zasvěcena dni otevřených dveří. Ve středu 7. prosince byl ale DOD zcela výjimečnou událostí.

sos_dod-medialni-komunikace

Jeho součástí se totiž stal i Den odborných dovedností – Objev svůj talent, který probíhal pod záštitou Domu zahraniční spolupráce v Praze v rámci Evropského týdne odborných dovedností. Ve škole jsme kromě více než 150 zájemců o studium přivítali také zástupce Magistrátu hlavního města Prahy, městské části Praha 20 a samozřejmě pracovníky DZS.

Všichni návštěvníci měli jedinečnou příležitost zhlédnout ukázky konkrétních odborných dovedností, které žáci během studia získávají. Obor právní administrativa se v konferenčním sále prezentoval simulací občanského soudního řízení, studenti provozu diplomatických služeb připravili slavnostní tabule k různým příležitostem, pozvánky či menu, v další učebně pozvali hosty na „Cestu kolem světa“ v rámci ukázek z geopolitiky a evropské integrace.

Žáci z mediální komunikace předvedli své dovednosti v základních robotických disciplínách a prezentovali ukázky svých prací z filmové a fotografické tvorby. Obor řízení lidských zdrojů představil cvičnou kancelář a praktické ukázky z personálního managementu. Na dotazy z řad uchazečů i jejich rodičů odpovídali také účastníci zahraničních praxí a naši absolventi.

Další DOD, který proběhne 4. ledna 2017 mezi 14. a 19. hodinou, se ponese opět v tradičním duchu a jste na něj srdečně zváni.

Prev Kaleidoskop předvánočních akcí
Next Adventní zájezd do Vídně

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment