Den otevřených dveří na ZŠ Ratibořická

Den otevřených dveří na ZŠ Ratibořická

V tomto školním roce proběhl Den otevřených dveří netradičně na jaře, ale tradičně s velkou účastí, která nás opět mile potěšila. V pondělí 6. března si mnozí návštěvníci prošli prostory naší školy, promluvili s vyučujícími, prohlédli si výzdobu, která vznikala v hodinách výtvarné i literární výchovy. Někteří zájemci nahlédli, a dokonce se i zapojili přímo do výuky.

ratiboricka

Odpoledne si mnohé třídy a jejich paní učitelky připravily rozmanité aktivity, a tak děti s nadšením vítaly své rodiče, prarodiče i sourozence. Společně pak strávili např. hravé hodiny češtiny, matematiky i angličtiny. 4. A představila výtvarnou dílnu, ve 4. B se mj. zpívalo. Starší ročníky měly připravené prezentace v cizích jazycích (anglickém, německém i ruském) nebo ukázku mikroskopování. Již tradicí se staly zábavné hodiny fyziky s paní učitelkou Burešovou, kterých se v tandemech účastní prvňáčci a jejich starší partnerské třídy.

Děkujeme všem – dětem i dospělým, kteří se na letošním Dni otevřených dveří podíleli. Budoucím prvňáčkům a jejich rodičům děkujeme za návštěvu a věříme, že se jim v naší škole líbilo. 

učitelé ZŠ Ratibořická

Prev U-držme se!
Next Zima je za námi, medvědi se budí ze zimního spánku a co Tenisový klub Horní Počernice, nespí?

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment