Dětské rybářské závody

Dětské rybářské závody

Devatenáct mladých rybářů a rybářek si přišlo poměřit své dovednosti v lovu ryb při podzimních 38. rybářských závodech na Koupališti.

 sport_rybarske-zavody2

Od sedmi hodin probíhal zápis v klubovně a v půl osmé již slavnostně přivítal všechny přítomné závodníky i jejich doprovod jednatel naší místní organizace Václav Kosař. Po uvítací řeči jsme dětem rozdali koblihy na posilněnou a než je stačily sníst, tak vedoucí závodu všem připomněl pravidla, podle kterých se u nás při závodě řídíme.

Počasí vyšlo úplně na jedničku a závod ubíhal jako voda v řece. Napínavý je závod vždy od samého začátku, protože se soutěží hned o několik zvláštních cen, které vždy předem vyhlašujeme, například – kdo uloví první rybu, největší, nejmenší, ale také nejlepší rybářku. O tuto cenu tentokrát svedly boj  Agáta Kocábová s Karolínou Černou, kdy nakonec starší a zkušenější Agáta ulovila dvanáct ryb a Karolína pět ryb. To stačilo dívkám na první dvě místa. Třetí místo si vychytal Jonáš Křen se čtyřmi rybami.

Po obědě, který pro nás připravili kolegové z výboru místní organizace se slova opět ujal náš mluvčí. Vyzdvihl umění všech závodníků v lovu ryb na udici, nezapomněl poděkovat všem našim sponzorům za věcné ceny a MČ Praha 20 za finanční dar na nákup cen. Poté proběhlo slavnostní vyhlášení všech kategorií, předání pohárů a diplomů těm nejúspěšnějším. Poděkování patří všem členům, kteří se podíleli na celém průběhu našich rybářských závodů. Za počernické rybáře vám přejeme hezké prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.

sport_rybarske-zavody1 sport_rybarske-zavody3

 

Za výbor: Martin Pachta

Prev Vánoční bohoslužby
Next Jiří Walker Procházka: Inspiraci pro psaní hledám v samotném životě