Dětské rybářské závody

Dětské rybářské závody

V sobotu 28. 5. se sešlo u Koupaliště dvanáct mladých rybářů, aby poměřili své síly v lovu ryb. Počasí se po propršeném pátku umoudřilo a ráno nás mile překvapilo sluníčko, foukal ale  dost silný vítr, který po celou dobu závodu stěžoval lov se splávkem. Před samotným závodem všichni pořádně zakrmili svůj úsek a v osm hodin už bylo nahozeno. Zvláštní cena, o kterou se soutěží je i za nejrychleji ulovenou rybu a to tentokrát netrvalo snad ani dvě minuty.

Další zvláštní ceny tradičně vyhlašujeme za největší a nejmenší rybu a za nejlepší mladou rybářku, které tentokrát lovily dvě. Největší rybu ulovil Vašek Stejskal a to amura 50cm.

Závodníkům se dařilo lovit spíše menší rybky, ale každý centimetr se počítá za bod do celkového součtu a proto je potřeba opravdu opatrně zdolat i ty nejmenší, protože velice často rozhodují opravdu centimetry, jako i tentokrát

kdy nejvíc ulovil Lukáš Csik 8ks/165cm druhá se umístila Adriana Stejskalová

5ks/120cm a třetí o dva centimetry Viktoria Roškotová 6ks/118cm. Holky opět bodovaly…

Závodníkům jsme po obědě předali krásné poháry s diplomem a samozřejmě věcné ceny, kterých se nám díky darům našich kolegů V. Tommiho, F. Chvalníka,

L. Žižky a F. Svobody sešlo opravdu dost, takže si každý závodník, i ti méně úspěšní něco domů odnesli. Děkujeme všem kolegům z výboru naší M.O., za zdárný průběh a přípravu celé akce.

Přejeme všem rybářům a rybářkám hezkou dovolenou u vody s pěknými úlovky a těšíme se na vás při podzimním závodě u nás na Koupališti.

 

Za výbor M.O.

Martin Pachta

Prev Dotazník v rámci Studie materiálových toků textilu v Praze
Next Gentlemani obhájili podzimní titul