Dětské rybářské závody na Koupališti

Dětské rybářské závody na Koupališti

Letošní podzimní, v pořadí již 34. závody v lovu ryb udicí na rybníce Koupaliště, se jak už se stalo tradicí, konaly po posledním výlovu, který naše místní organizace letos naplánovala.

sport_rybaridsc07095

K závodu se přihlásilo 23 dětí, mezi kterými bylo více než polovina z naší organizace. Šest dětí bylo na závodech úplně poprvé. Okolo osmé hodiny, po přivítání všech závodníků a jejich početného doprovodu naším jednatelem Václavem Kosařem, dostal každý koblihu, které dětem poslala paní starostka. Vedoucí závodu Martin Pachta pak seznámil děti s pravidly a s cenami, o které se soutěžilo.

sport_rybaridsc07093

Počasí se nám vydařilo na jedničku, ale rybám se z vody moc nechtělo. Záběrů bylo sporadicky, i když někteří krmili opravdu poctivě. Nakonec se podařilo ulovit ryby pouze deseti závodníkům. Jedenáct kapříků stačilo Václavu Tomičovi na první místo. Druhý skončil Petr Altman a třetí pouze o tři centimetry Václav Stejskal. Nejlepší rybářkou závodu a zároveň největší rybu závodu ulovila Emma Dvořáková.

Po ukončení závodu čekal na všechny v klubovně připravený oběd a po obědě všemi očekávané vyhlášení výsledků a rozdání cen. Vítězové si odnesli krásné poháry a diplomy. Na věcné ceny nám přispěl finančně místní úřad a náš kolega Vojtěch Tommi. Děkujeme.

sport_rybaridsc07089

Přejeme všem hezké a klidné prožití konce roku.

za výbor MO

Martin Pachta

Prev Podzimní prázdniny světlušek
Next Štědrý den na zámku