DIVIZNA PŘIPRAVUJE KATČIN JARNÍ BLEŠÁK

DIVIZNA PŘIPRAVUJE KATČIN JARNÍ BLEŠÁK

Stejně jako většina klubů a spolků i naše Divizna trpí v současné době dlouhým odloučením. Dřívější pravidelná setkání dětí zdravých a dětí se zdravotním postižením v klubovně Divizny na Náchodské nám všem chybí. Kamarádi, společná tvoření, pojídání přinesených dobrot, procházky, výlety… Už se nemůžeme dočkat, až se to všechno opět vrátí!

Zatím pro vás naše dobrovolnice Katka Mrázová připravuje oblíbený Katčin charitativní blešák. Těšit se na něj můžete ve středu 19. května od 8.00 do 17.00 hodin v klubovně Divizny, na Husitské faře na Náchodské 382/171.

Poslední Katčiny charitativní blešáky pomohly nejen nám v Divizně, ale i mnohde jinde, kde je to zapotřebí. Díky vaší podpoře a zájmu jsme tak mohli nabídnout pomoc i dětem v Klokánku Štěrboholy, útulku Srdcem pro kočky ve Vrbičanech, Naději – oblečením pro lidi bez domova, Batůžkovému projektu Malawi a projektu Přestupní stanice, kde rovněž uvítali oblečení pro lidi bez domova.

Těšíme se proto na vás na Katčině charitativním blešáku. Provětrejte skříně a přijďte za námi do Divizny. Uděláte dobrou věc, pomůžete mnoha lidem i kočkám a my vám za to už předem děkujeme!

neziskovky_Jarni_blesak_2021_90x124mm_PRESS (1)

Dobrovolníci Divizny

Prev INFORMACE Z NAŠICH ŠKOL
Next Obnova Sboru dobrovolných hasičů Praha – Chvaly