Do DoMu

Do DoMu

Když nemůžete vy k  nám, jdeme my k vám! Na našich webových stránkách můžete najít odkaz DoDoMu, kde vyučující z našich kroužků sdílejí návody a tipy na  aktivity, kterým se děti i rodiče mohou věnovat doma.

ddm_mit-kam-jit-banner

Mít kam jít

Zatím nevíme, kdy se budeme moci vrátit zpět do  DDM, ale protože bychom vám čas trávený doma chtěli co nejvíce zpříjemnit, spojily se všechny domy dětí a mládeže a střediska volného času v celé republice a během krátké doby jsme pro vás společně vytvořili webové stránky https://mitkamjit.cz/. Zde najdete videa a texty s návody a tipy na činnosti, které můžete dělat doma. Vše je setříděné podle věku i zaměření. Činností je zde již velké množství, přesto nadále všichni pracujeme na tom, abychom obsah rozšiřovali a pomohli vám trávit volný čas doma. Budeme moc rádi, když nám dáte zpětnou vazbu, jak se vám stránky líbí a  co byste na  nich ještě rádi našli.

Neztrácíme naději a chystáme pro děti prázdninové akce:

Letní pobytové tábory

Výtvarný tábor od 18. 7. do 31. 7.

Sportovní tábor od 25. 7. do 1. 8.

Střelecký tábor od 1. 8. do 8. 8.

Florbalové soustředění od 8. 8. do 15. 8.

ddm_okurkova-sezona

Příměstské tábory

Sportovní příměstský tábor od 13. 7. do 17. 7.

Okurková sezóna vol. 4 od 17. 8. do 21. 8.

 

Cyklovýlety

Stále doufáme, že se do prázdnin setkáme na víkendových cyklistických vyjížďkách po okolí Prahy s nácvikem přejezdů terénních nerovností. Již třetím rokem je pro vás pořádá část instruktorů z lyžařské školy REBE-LS. Máme přichystané i výlety do  hor na  singltreky. Aktuální informace najdete na  našich webových stránkách.

Prev Zprávy z radnice
Next Participativní rozpočet