BURZA RYBIČEK

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

BURZA RYBIČEK

1.10.2022, 9:00 - 12:00

Zítra, od 9:00, kvantum rybiček, krevetek nespočet, lány rostlinek, kila nitěnek to vše na Burze rybiček. Nevíte o co jde? Věnujte pár minut k přečtení i zbylého textu.
Jako jediní jsme natolik přesvědčeni, že se Vám u nás bude líbit, že všem nabízíme záruku spokojenosti (více najdete na www.burzarybicek.cz/spokojenost)
Mražené krmení pro Vaše rybičky, krevetky, mloky, želvy nebo raky u nás seženete nejlevněji široko daleko. Za to dáváme ruku do ohně, například patentka (červená komáří larva) v 100g blistru za 25,- korun (více informací včetně cen najdete na www.burzarybicek.cz/nejlevnejsi-krmeni)
Kvalitní rady pro začínající akvaristy nebo odborné diskuse od profesionálních chovatelů jsou samozřejmostí, jen se nebojte zeptat na vše, co Vás zajímá, velmi rádi Vám poradíme.
Vstupné se u nás platí hned u vstupu jak v hotovosti tak klidně kartou, mobilem nebo hodinkami. Za každou osobu starší 15-ti let 40,- korun, všichni ostatní to mají za 0,- (ZTP a Děti do 15 let s doprovodem). Pokud jej nechcete platit u vstupu, je možné jej zakoupit i online na www.smsticket.cz.
Kde nás najdete? No přece v Horních Počernicích na Chvalské tvrzi, pojedete k nám autem s chytrou navigací (Google / Waze) stačí zadat Burza rybiček a nemůžete nás minout. Metro u nás sice nestaví, ale jednu zastávku autobusem od metra se to zvládnout dá, od zastávky autobusu je to 25 metrů. Parkování pro většinu povozů (i kamion se tam vejde) najdete hned vedle a samozřejmě zdarma. Pokud by to přesto někdo nemohl najít, stačí se ozvat a rádi vás odnavigujeme.
Bližší informace o Burze rybiček najdete na webu www.burzarybicek.cz nebo Facebooku www.facebook.com/burzarybicek/
Pokud jste to zvládli dočíst až sem, moc děkujeme za Váš čas a budeme se těšit na setkání na Burze rybiček.

Podrobnosti

Datum:
1.10.2022
Čas:
9:00 - 12:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Stodola
Na Chvalské tvrzi 1
Horní Počernice, 19300 Česká republika