Čarodějnice 2021 – bylo, nebylo. Těšme se na to, co bude!

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Čarodějnice 2021 – bylo, nebylo. Těšme se na to, co bude!

23.4.2021 - 23.5.2021

Největší počernická událost roku si v roce 2019 připsala na své konto již 30. ročník své historie! Pandemická situace zatím nepřeje akcím, na nichž bychom se mohli společně potkávat a slavit v takovém počtu. Alespoň si tedy připomeňme, jak šel čas s tímto kulturním svátkem díky fotogalerii na Chvalské tvrzi. Najdete ji po celý měsíc ve venkovním prostoru v blízkosti tradičního ohniště. Na každého, kdo se na některé z „historických“ fotografií najde, čeká povzbudivá odměna. A kdo si bude chtít pořídit fotografii aktuální a třeba i soutěžit o top čarodějnické foto na zámeckém facebooku, může k tomu využít stylizované zákoutí. Vlastní maskovací aranžmá bude pro úspěch v soutěži velkou výhodou. 

Upozorňujeme, že v den tradičních čarodějnic, v odpoledních hodinách, se v prostorách Chvalské tvrze mohou objevit i osoby vzezření podivného, netřeba však přivolávat pořádkové služby. 

A ani na děti se v souvislosti s posledním dubnem nezapomnělo: v termínu od 23. 4. do 2. 5. jsou zvány rodinným a komunitním centrem Mumraj k tematické venkovní hře napříč Počernicemi s názvem „Čarodějnická škola s Jaruškou“.                        

Součástí fotogalerie na Chvalské tvrzi bude i přehled kulturních akcí, připravovaných do konce roku 2021 organizátory z celé hornopočernické komunity. A to by mohlo být povzbuzením úplně pro všechny. Něco se chystá a je na co se těšit!

Děkujeme za spolupráci MČ Praha 20, spolku Molechet a spolku Mumraj. Na všechny další tradiční spolupracovníky akce Čarodějnice z řad škol, volnočasových zařízení i spolků se těšíme, až budeme tuto akci připravovat opět ve velkém.

 

Podrobnosti

Zahájení:
23.4.2021
Ukončení:
23.5.2021
Rubrika Akce:

Místo konání

Chvalský zámek
Na Chvalské tvrzi 857/4
Praha, Praha 193 00 Česká republika