ČARODĚJNICE na Chvalské tvrzi: Michal Pavlíček, Bára Basiková, Vilém Čok, AC/DC CZECH REVIVAL i Laura a její tygři dětem

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ČARODĚJNICE na Chvalské tvrzi: Michal Pavlíček, Bára Basiková, Vilém Čok, AC/DC CZECH REVIVAL i Laura a její tygři dětem

30.4.2019, 14:00 - 22:00

Chvalský zámek a MČ Praha 20 pořádají již 30. ročník hornopočernických Čarodějnic, které se konají v úterý 30. dubna od 14 do 22 hodin. V odpoledním programu od 14 hodin uvidíte dětská hudební, taneční i sportovní vystoupení. Zdarma bude otevřen salon pro děti s malováním na obličej, hair-stylingem a líčením pro maminky. Nebudou chybět hry a kouzlení na pódiu s Kamilem Burdou. Na děti čeká koncert LAURA DĚTEM – písničky pro koťata v podání populární dekadentní kapely LAURA A JEJÍ TYGŘI.

Večerní program otevře vystoupení rockové kapely AC/DC CZECH REVIVAL s originálními rekvizitami – zvony a děly. BČP: hvězdná sestava složená z nejlepšího českého kytaristy Michala Pavlíčka, ze zpěváků Báry Basikové a Viléma Čoka, špičkového bubeníka Miloše Meiera, basáka Martina Ivana a klávesisty Michala Nejtka nabídne to nejlepší z tvorby kapel Pražský výběr a Stromboli. Těšte se také na senzační bubenické sólo a pořádný kytarový nářez.

Moderátorem hlavního programu bude oblíbený Václav Žmolík. Po celé odpoledne až do večera se můžete občerstvit u stánků. Nebude chybět malý i velký oheň, opékání buřtů a závěrečný ohňostroj. Vstupné 60 Kč. Děti do 120 cm zdarma. Vstup se psy zakázán. Hlavním partnerem akce je D&D REALITY NORD, s.r.o.

 

Podrobnosti

Datum:
30.4.2019
Čas:
14:00 - 22:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Chvalská tvrz
Horní Počernice, Česká republika