ČARODĚJNICKÁ ŠKOLA S JARUŠKOU

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ČARODĚJNICKÁ ŠKOLA S JARUŠKOU

23.4.2021, 9:00 - 2.5.2021, 0:00

Venkovní rodinná hra Čarodějnická škola s Jaruškou byla vytvořena Rodinným a komunitním centrem Mumraj jako podpora rodin s dětmi, které mají omezené možnosti kroužků, seberozvoje a vzdělávání v rámci epidemiologické situace. Hra je bezkontaktní, odehrává se venku a materiály ke hře získáte online. Je určena pro předškoláky a žáky 1. stupně ZŠ jako praktické doplnění školní výuky.

Proč se zapsat do čarodějnické školy?

Lidský svět je v nouzi. Ale ten pohádkový je stále plný kouzel. Uč se a zachraňuj. Zápis do čarodějnické školy právě probíhá. Počet míst omezen. Jen ti odvážní, zdatní, důvtipní a náležitě protřelí jedinci budou přijati. Staneš se čarodějem či čarodějkou i ty?

Co se ve škole vyučuje?

Čarodějnická škola s Jaruškou je mezinárodní škola pod vedením pavouka Sekáče, která nabízí výuku lektvarů, jízdy na koštěti, obranu před zaklínadly a věštění z koulí.


Co vás po zápisu čeká?
  • Vytvořte tým s rodinou.
  • Po zakoupení hry (přes tlačítko výše), vám přijde na zadaný e-mail v příloze vstupenka s odkazem na herní materiály, instrukce a mapa ke hře.
  • Důkladně si přečtěte herní instrukce (v případě, že tápete, volejte na kontakt uvedený v instrukcích, rádi vám poradíme).
  • Vyrazte do jednotlivých čarodějnických tříd v Horních Počernicích, časová náročnost studia je 2–3 hodiny.
  • Získejte čarodějnický titul a oslavte s námi svátek čarodějnic i tradiční zápisy do hornopočernických škol.

Ještě máme překvapení z Chvalského zámku
ČARODĚJNICE 2021 – bylo, nebylo. Těšme se na to, co bude. (23. 4.–23. 5.)

Chvalský zámek na letošní Čarodějnice chystá fotogalerii na Chvalské tvrzi. Najdete ji po celý měsíc ve venkovním prostoru v blízkosti tradičního ohniště. Na každého, kdo se na některé z „historických“ fotografií najde, čeká odměna. A kdo si bude chtít pořídit fotografii aktuální a třeba i soutěžit o top čarodějnické foto, může k tomu využít stylizované zákoutí. Vlastní maskovací aranžmá bude pro úspěch v soutěži velkou výhodou. Více na www.chvalskyzamek.cz.

Upozorňujeme, že v den tradičních čarodějnic, v odpoledních hodinách, se v prostorách Chvalské tvrze mohou objevit i osoby vzezření podivného, netřeba však přivolávat pořádkové služby.

Součástí fotogalerie na Chvalské tvrzi bude i přehled kulturních akcí připravovaných do konce roku 2021 organizátory z celé hornopočernické komunity.

 

Děkujeme za spolupráci Chvalskému zámku, MČ Praha 20 a spolku Molechet.

Vstupné: 70 kč/tým

Podrobnosti

Zahájení:
23.4.2021, 9:00
Ukončení:
2.5.2021, 0:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Mumraj rodinné centrum
Mezilesí 2058
Horní Počernice, Česká republika