FORMANSKÉ SLAVONOSTI

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

FORMANSKÉ SLAVONOSTI

19.5.2019, 10:00 - 17:00

Počernice, koně, formani – již 5. ročník slavností tradičních řemesel pro počernické i přespolní. Ukázku řemesel, dětské dílničky, výrobu šperků letos doplňují i mistři řezbáři. MUMRAJ má připravený pro děti bohatý doprovodný program včetně oblíbeného prokousávání koláčů. A řada dalších ukázek šikovných místních i přespolních řemeslníků. I letos zakoupením buřtu a nápoje přispějete na Azylový dům, MČ mu daruje stejnou částku, kterou z nich utrží. Po celou dobu konání akce hraje hudební doprovod kapel ZUŠ, jako hosté také vystoupí ve romská kapela. Těšíme se na Vás!

 

Jak se k nám dostanete:

 

MHD

Z konečné metra linky B Černý Most autobusem č. 273 do zastávky Třebešovská, přejít ulici směrem k restauraci U vodárny a pokračovat ulicí Třebešovskou asi 100m na Křovinovo náměstí.

 

Autem od Černého Mostu

Ul. Chlumecká projet po Náchodské Počernicemi, téměř na konci odbočit na semaforech vpravo směr Xaverov, Běchovice (do ul. Ve Žlíbku) a poté první odbočkou vlevo kolem restaurace U vodárny.

 

Autem z centra Prahy

Po Jižní spojce až na Východní spojku kolem nákupního centra CČM směrem na Mladou Boleslav (ul. Novopacká). Vpravo minete benzínovou pumpu, dáte se pod nadjezdem vpravo a poté vlevo ul. Ve Žlíbku až k Náchodské, tu přejedete rovně směrem na Běchovice a dáte se první odbočkou vlevo na Křovinovo nám.

 

Vlakem z centra Prahy

Z Masarykova nádraží do stanice Nádraží Horní Počernice (cca 20 min., jede min. každou hodinu) a potom 2 stanice autobusem 273 (Třebešovská) nebo 221 (Na Kovárně). Lze dojít i pěšky (cca 15 min.).

 formani_2019_final

 

Podrobnosti

Datum:
19.5.2019
Čas:
10:00 - 17:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Křovinovo náměstí
Křovinovo náměstí 11/16
Horní Počernice, Česká republika