On-line Maškarní bál

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

On-line Maškarní bál

18.4.2021, 16:00 - 17:30

Rodinné a komunitní centrum Mumraj z Horních Počernic společně s úžasnými dobrovolníky připravilo pro děti maškarní bál on-line. Proč? Protože jsme museli odpískat náš tradiční Maškarní bál a protože nám to bylo velmi líto, přemýšleli jsme, jak to všechno udělat. A nápad přišel.

Rozzáříme oči vašich dětí – plánujeme pořádný mejdan v obýváku, na zahradě, v pokojíčku, ale třeba i v koupelně. Náš a váš oblíbený maškarní bál bude! Můžete začít vyrábět masky a trénovat divoký tanec.

Kdy: 18. 4. 2021, 16.00–17.30

Kde: v pohodlí vašeho domova

Vstupné: 80–300 Kč/rodina

Živé vysílání bude probíhat 18. 4. od 16.00–17.30.

Nestíháte? Záznam bude k dispozici až do půlnoci 25. 4.

Připojte se a nechejte do vašich domovů proudit maškarní atmosféru a radost. Maškarním vás provedou naše milé animátorky Radka Železná a Mája Klímová.

Co vás čeká:

  • velká podívaná včetně tradiční tomboly,
  • zábavné hry a soutěže,
  • budeme vyrábět a hrát si (hodit se vám budou 2 vařečky, menší hrnec, papíry, pastelky, lepidlo, nůžky a šátek či menší šál).

KOUPIT VSTUPENKY NA MAŠKARNÍ

Koupí vstupenky nebo vstupenky s tombolovými lístky podpoříte Mumraj, aby mohl dál tvořit krásné aktivity pro komunitu Horních Počernic i v těchto pro nás náročných časech.

K maškarnímu bálu neodmyslitelně patří i tombola. Zakoupením vstupenky s 1 a více lístky do tomboly se můžete stát výhercem hodnotných cen (např. rodinné vstupenky do Dinoparku Harfa, rodinné vstupenky do Muzea lega, balíčky výtvarných či kreativních potřeb, her a hraček).

 

Podrobnosti

Datum:
18.4.2021
Čas:
16:00 - 17:30
Rubrika Akce: