Putovní hra s Ohnivkou aneb 10 let přátelství se zámeckou vílou

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Putovní hra s Ohnivkou aneb 10 let přátelství se zámeckou vílou

17.4.2021 - 31.8.2021

Nechce se tomu ani věřit, ale je to již přesně 10 let, co jsme se na zámku spřátelili s vílou Ohnivkou. Zpočátku nezbedná a trochu nedůvěřivá osůbka se za ty roky stala součástí zámecké družiny a také tváří výstav a akcí pro děti. Někteří ji znáte z komiksu v Hornopočernickém zpravodaji a jiní možná i na živo. Když jsme se jí ptali, co by si přála k tomuto hezkému výročí, překvapila nás svou odpovědí. Ráda by totiž navštívila místa, o kterých je zmínka v zámecké historii. Znovu jsme proto poctivě prostudovali dějiny Chvalského zámku a našli spoustu krásných míst v Praze ale i jinde v Čechách, která nás historicky propojují a jsou zároveň skvělým tipem na výlet.

Chtěli byste je také poznat? Zveme vás k této putovní oslavě s vílou Ohnivkou.

Výletní místa vám s historickým dovětkem představíme na našich webových i facebookových stránkách v sobotu 17. dubna v 8,00 hodin ráno.

A pozor! Na všechny, kterým se podaří navštívit alespoň 5 míst a poslat o tom zprávu víle Ohnivce doplněnou o fotografie či pohlednice, čeká překvapení naší zámecké víly. První výletníci budou mít navíc šanci na těchto procházkách či výletech najít některý z 50 kamínků s portrétem víly Ohnivky z dílny našich zámeckých výtvarníků.

Podrobnosti

Zahájení:
17.4.2021
Ukončení:
31.8.2021
Rubrika Akce:

Místo konání

Chvalský zámek
Na Chvalské tvrzi 857/4
Praha, Praha 193 00 Česká republika