Velikonoční Burza rybiček – Prodejní trhy akvarijních ryb

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Velikonoční Burza rybiček – Prodejní trhy akvarijních ryb

16. dubna, 9:00 - 12:00

16. dubna se v Horních Počernicích uskuteční velikonoční burza rybiček na které kromě spousty rostlinek, rybiček, krevetek bude doprovodný program s velikonoční tématikou.
Pro děti je připraveno hned několik soutěží o drobné ceny včetně vrbového proutí k upletení pomlázky na velikonoční pondělní (pletení bude probíhat pod odborným dohledem s pomocí).
K vidění i zakoupení budou opět krásné rybičky všech možných velikostí a barev, živé krmení, technika, dekorace, akvarijní rostlinky a spousta dalšího akvaristického zboží.
Potřebujete radu zkušených akvaristů či si pořídit nové rybičky, krevetky, rostlinky nebo rovnou kompletní akvárium? Pak je Burza rybiček tou správnou volbou!
Zavítejte k nám a nechte se okouzlit krásou podvodního světa, budeme se na Vás těšit od 9:00 do 12:00.
Bezbariérové parkování před burzou nebo v areálu a okolních ulicích zdarma.
Vstupné je 40 korun, ZTP a mladší osoby 15-ti let mají vstup ZDARMA (v doprovodu starší osoby 18-ti let). Na místě je možná platba jak v hotovosti tak bezhotovostně.
Vstupenky je možné zakoupit i online, kde jsou pro Vás připraveny balíčky dvou vstupenek za zvýhodněnou cenu.
Pro jistotu ještě adresa – Na Chvalské tvrzi 3103, 193 00 Praha 20 a odkaz na google mapy:https://goo.gl/maps/rgbjaRFNpoCRf8Dw7 u navigace Waze stačí zadat “Burza rybiček” a navigace Vás dovede až na místo.
Bližší informace o Burze rybiček najdete na webu https://www.burzarybicek.cz nebo Facebooku https://www.facebook.com/burzarybicek/

Podrobnosti

Datum:
16. dubna
Čas:
9:00 - 12:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Stodola
Na Chvalské tvrzi 1
Horní Počernice, 19300 Česká republika