Velikonoční strom na Chvalské tvrzi

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Velikonoční strom na Chvalské tvrzi

29.3.2021 - 30.4.2021

Zámecké výstavy jsou ještě stále uzavřeny, a tak opět otevíráme galerii venkovní a zveme všechny malíře bez rozdílu věku do „plenéru“. Pojďme znovu rozzářit Chvalskou tvrz a vyzdobme ji velikonočně.

A jak? Přece tradičně – barevnými kraslicemi. Doma libovolnou technikou zdobená vyfouknutá vejce pak sami, kdykoli od pondělí 29. března, zavěste na velikonoční strom na Chvalské tvrzi. Budete-li potřebovat pomoc s instalací, či vám doma chybí provázek nebo stužka na zavěšení, nebojte se ozvat. Rádi pomůžeme.

Dočkáme-li se vlídného aprílového počasí, najdete velikonoční strom na Chvalské tvrzi až do konce dubna. Tedy kdykoli v průběhu měsíce lze stále zdobit. Autoři kraslic mohou připojit svá jména na cedulky, které budou k dispozici u velikonočního stromu spolu s nůžkami i provázkem.

Za inspiraci děkujeme městům Benešov, Rosice, Olomouc a dalším českým a moravským městům, která nás svým příkladem přiměla k založení hezké tradice i v Horních Počernicích.

Pro rady a pomoc s instalací kontaktujte prosím produkční Chvalského zámku Annu Herianovou na emailu: anna.herianova@chvalskyzamek.cz.

Podrobnosti

Zahájení:
29.3.2021
Ukončení:
30.4.2021
Rubrika Akce:

Místo konání

Chvalský zámek
Na Chvalské tvrzi 857/4
Praha, Praha 193 00 Česká republika